Вы здесь

Міська Федерація футболу Павлограда стала найкращою в Україні (ФОТО)

Нового голову Федерації футболу м. Павлограда Олександра Єрмакова обрали лише 9 місяців тому (4 серпня 2018 року). Він також є директором нового дорослого футбольного клубу «Павлоград» та дитячого ФК «Скіфи». А на початку весни минулого року в нашому місті з’явився ще один  перспективний футбольний клуб «Atrium».

«Завдяки Федерації футболу ми зможемо привернути в наше місто фінансування від обласної організації чи, навіть, столиці України на підтримку цього виду спорту в Павлограді. Я представив програму розвитку футболу у Павлограді на 2019-2020 роки. В ній заплановано створити футбольну академію Західного Донбасу, яка об’єднає найкращих тренерів та дітей всього регіону, облаштувати футбольне поле в кожному мікрорайоні міста, проводити турніри серед дітей та дорослих. А також створити в Павлограду футбольну команду, яка згодом буде грати у 1 лізі України. Федерація об’єднає та буде підтримувати всі футбольні клуби міста»,

- казав у минулому році новообраний голова Федерації Олександр Єрмаков.

І він не збрехав – частина обіцянок вже справдилася. За останній рік ланка павлоградського футболу дуже піднялася. На наших футболістів та команди звернули увагу не лише в області, а й в Україні. Так, у листопаді 2019 року павлоградська команда ФК «Atrium» вперше за багато років стала чемпіоном Першої ліги Дніпропетровської області і вийшла до Суперліги області. ФК «Павлоград» зайняв на цьому чемпіонаті третє місце і теж вийшов у Суперлігу області. Взимку 2018-2019 рр. в Павлограді вперше за багато років пройшли міські чемпіонати серед дітей та дорослих по міні-футболу. Також Федерація організувала та реалізувала крупний футбольний проект. Зараз в нашому місті проходять фінали Чемпіонату Павлограда по футболу серед школярів за різними віковими категоріями. Також був створений сайт Федерації футболу (http://ffp.dp.ua/) та сторінки у соціальних мережах, зокрема у Фейсбуці (https://www.facebook.com/groups/ffp.dp.ua/).

Всі ці здобутки не пройшли дарма, взимку Федерація футболу Павлограда стала найкращою в Дніпропетровській області серед усіх міських федерацій. А за підсумками роботи в 2018 році наша Федерація футболу стала найкращою в України. Відповідну нагороду представникам павлоградської Федерації футболу вручили 17 травня 2019 року в Запоріжжі на ХХІІ Конгресі федерацій футболу України.

А у вівторок, 21 травня, під час позачергової сесії міської ради голові Федерації футболу Павлограда Олександру Єрмакову та його заступнику Андрію Ілляшову мер міста Анатолій Вершина вручив подяку та поздоровив їх з таким досягненням від імені всього депутатського корпусу та громади.

Зупинятися на досягнутому Федерація не збирається. В планах – розвиток ветеранського футболу в Павлограді (зокрема, проведення Міського чемпіонату серед ветеранських футбольних команд), а також проведення (восени поточного року) Чемпіонату Павлограда по футболу серед дорослих команд, будівництво та розвиток футбольних майданчиків (полів) в кожному мікрорайоні, каже Олександр Єрмаков.