Вы здесь

Троє жінок в Павлограді стануть сурогатними матерями

Наразі в Павлограді три жінки проходять медичні обстеження, щоб в подальшому стати сурогатними матерями для безплідних сімей. Одна з них вже вагітна. За словами медиків, у сучасних жінок кардинально змінився спосіб життя та відношення до власного здоров’я. Вони стали частіше консультуватися з акушерами-гінекологами. Багато жінок приходить до лікарів з проханням допомогти та спланувати вагітність.

Є і такі, які готові сьогодні стати сурогатними матерями та подарувати іншій родині дитину.

Буквально ще 3-4 роки тому таких жінок в нашому місті не було. Про це під час прес-конференції присвяченої Всеукраїнському тижню лікар акушер-гінеколог клініко-діагностичного відділення Павлоградського пологового будинку та міський фахівець з питань планування сім’ї Тетяна Савченко. 

«Кількість безплідних пар настільки велика…І це цілком нормальні, благополучні родини, для яких, можливо, народження дитини, навіть, за допомогою сурогатної матері – це промінчик сонця в їхньому сімейному житті. Я задоволена, що в Павлограді до мене стали звертатися жінки з приводу сурогатного материнства. Вони вже заключили договори, проходять у нас всі необхідні обстеження. І це дуже добре, що вони дадуть комусь, якісь безплідній парі можливість відчути щастя материнства»,

- розповіла Тетяна Станіславівна.

До речі, в минулому році в Павлоградському пологовому будинку лікарі прийняли близько 1400 пологів. Кількість абортів, за даними лікарів, в порівнянні з 2017 роком знизилася і склала в 2018 році 296 (проти 361).