Вы здесь

Центральну площу та сквер Шевченка капітально відремонтують (ФОТО)

На минулому тижні в центрі Павлограда стартували роботи з реконструкції скверу ім. Т. Шевченка. Рух вже перекрили для авто та пішоходів. Це буде рекреаційна зона відпочинку для дітей, дорослих та людей похилого віку. Про це повідомив міський голова Анатолій Вершина під час прес-конференції.

Розпочнуть реконструкцію скверу з облаштування пішохідної доріжки вздовж вул. Центральна, щоб дати людям змогу ходити через Соборну площу.

«Тут ми плануємо зробити різноманітні майданчики та зони відпочинку, в тому числі для людей похилого віку. Ми ходимо основну масу людей перетягнути з Дитячого парку сюди, де буде тиха рекреаційна зона. Ми розширили цей сквер аж до лікарні. Зробимо тут тротуари, комфортні зони»,

- каже мер.

В сквері Шевченка, за повідомленням начальника Управління комунального господарства та будівництва Андрія Завгороднього, планують облаштувати пішохідні доріжки, які викладуть бруківкою, зелені газони з поливом, зручні лавочки, урни для сміття, зробити сучасне енергоефективне освітлення, побудувати нову невелику сцену (з бетону чи цегли) для виступів замість круглого майданчика біля кафе «Жасмін». Тут вже висадили з півсотні молодих дерев, озеленення території планують продовжити і під час реконструкції.

Загальна вартість ремонтних робіт на сьогодні складає близько 5,5 мільйонів гривень (їх виділяють з міського бюджету).

В майбутньому рекреаційну паркову зону планують облаштувати і на занедбаній території біля недобудованої лікарні на селищі ПЗТО по вул. Кравченка.

«Там вона вже давно з’явилася сама по собі. Можна її вичистити, вирубати аварійні старі дерева та поросль, зробити нормальну паркову зону для відпочинку»,

- додав мер.

Що стосується доріг, то на їх поточний та капітальний ремонти заплановано цьогоріч  направити 16 мільйонів гривень. За словами мера, на позаминулому тижні в облдержадміністрації підтвердили інформацію щодо виділення коштів з облбюджету на ремонт доріг. Так, капітально відремонтують проспект Шахтобудівників та вул. Західнодонбаську. Поточний ремонт доріг на інших вулицях планують зробити за рахунок місцевого бюджету.

«Якщо у нас з’являться додаткові кошти, будимо їх додавати на поточні ремонти. Також у цьому році за бюджетні кошти ми закінчимо капремонт доріг біля будинків № 9 і 11 по вул. Комарова та проміжок дороги між вулицями Західнодонбаською та Комарова. Також плануємо винести на розгляд депутатів ремонт прибудинкових територій на селищах Шахтобудівників та Ливмаш»,

- каже мер.

За кошти області також зроблять ремонт вул. Соборної ти реконструюють Соборну площу – викладуть дорогу бруківкою. 

Центральну площу міста дещо розширять. Тротуар від магазину «Гурман» до піцерії приберуть, а ця ділянка дороги і стане продовженням площі. Дорогу по вул. Соборна в районі центрального відділення пошти закільцюють. Там буде тупик – тобто далі по вулиці для автівок проїзду не буде. Після реконструкції площа разом зі сквером Шевченка стануть повністю пішохідною зоною.