Вы здесь

Хто проводитиме Національний екзит-пол під час 2 туру на президентських виборах 2019

21 квітня 2019 р. Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова проведуть «Національний екзит-пол 2019». Консорціум, у складі вищезгаданих організацій проведе 21 квітня, у день другого туру виборів Президента України, опитування на виході з виборчих дільниць.

Головна мета проекту — забезпечити ефективний громадський контроль за чесністю виборів. Реалізація проекту проходитиме під контролем Наглядової Ради, до якої увійшли лідери громадських організацій, провідні українські журналісти та експерти.

Оприлюднення результатів Національного екзит-полу 2019 відбудеться 21 квітня 2019 р. в Укрінформі о 14:00 – поточне звітування про перебіг процесу опитування респондентів на виході з виборчих дільниць, о 19:45 – оприлюднять результати опитування (станом на 18:00) і о 22:00 –  оприлюднять оновлені дані (станом на 20:00).

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 здійснюється за фінансової підтримки міжнародних донорів: Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародного фонду «Відродження», Посольства Канади в Україні.

За оприлюдненням результатів Національного екзит-полу 2019 можна буде стежити на таких інтернет-ресурсах:

  1. Сайт Національного екзит-полу – https://dif.org.ua/exit-poll
  2. Сайт Фонду «Демократичні ініціатива» імені Ілька Кучеріва – https://dif.org.ua/
  3. Сторінка «Демініціатив» на Facebook – https://www.facebook.com/deminitiatives  
  4. Сторінка «Демініціатив» на Тwitter – https://twitter.com/dem_initiatives
  5. Cайт Київського міжнародного інституту соціології – https://www.kiis.com.ua/
  6. Сайт Центру Разумкова – http://razumkov.org.ua/
  7. В ефірі та на сайтах інформаційних партнерів.