Вы здесь

Шановні виборці, зареєстровані в ТОТ або в іншому населеному пункті, увага!

Для участі у повторних виборах Президента України 21 квітня 2019 року, виборці, які проживають на території міста Павлоград, але зареєстровані на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях чи на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя та виборці, які у день виборів будуть знаходитися у м. Павлограді, але зареєстровані в іншому населеному пункті, мають право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Про це повідомляє відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Павлоградської міської ради.

Для цього з паспортом громадянина України необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Павлоградської міської ради до 15 квітня 2019 року (включно).

Виборцям, які у день виборів будуть знаходитися у м.Павлограді але зареєстровані в іншому населеному пункті, необхідно додати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, договір найму житла та інш.).

Прийом громадян з 8 до 15 квітня 2019 р. щодня з 8.00 до 20.00 без перерви та вихідних днів.


Адреса відділу: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, Павлоградський міськвиконком, кабінети № 115,118. 

Контактні телефони: (0563) 20-90-15, (0563) 20-90-14.