Вы здесь

В Павлограді парк ім. 1 Травня став власністю громади

У вівторок, 19 березня, павлоградському парку ім. 1 Травня нарешті присвоїли кадастровий номер. А це означає, що парк став офіційно власністю громади міста. Про це під час сесії міської ради повідомила начальник відділу земельно-ринкових відносин Олена Вишнякова.

Тепер він буде знаходитись на балансі та в постійному користуванні Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради.

«Ми займалися розробкою проекту землевідведення під нашим парком ім. 1 Травня, затвердженням технічної документації і отриманням кадастрового номеру 7 років і 5 місяців. І ось нарешті ми зареєстрували право власності на парк за територіальною громадою»,

- каже міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Це - рекреаційна зона, землі зелених насаджень загального користування.

Тепер при наявності кадастрового номера (права власності) можна залучати сюди інвесторів, будувати різноманітні об’єкти тощо.

Нагадаємо, наразі в парку ім. 1 травня продовжується обрізка дерев силами КП «Затишне місто», відновлюються тротуари та доріжки. Незабаром через парк зроблять пішохідну доріжку з селища Шахтобудівників. Також буде зроблена велосипедна доріжка через увесь парк.

Незабаром парк повністю закриють для проїзду автомобілів. Машини зможуть доїжджати лише до Будинку культури і там паркуватися. Паркінг буде платним.

Тут буде встановлений паркувальний автомат (технічний пристрій, призначений для сплати вартості послуг з користування майданчиками для паркування).

«До будинку культури зможуть без проблем під’їхати автобуси з дітьми, транспорт співробітників БК чи комунальних служб. Інші хай платять за паркування»,

- каже мер.

В’їзд далі будинку культури – нижче по парку до річки буде взагалі заборонений, повідомив міський голова.

Разом з тим, він каже що в парку дуже багато порожніх місць, тому він потребує висадки нових дерев та кущів. Цьогоріч на закупівлю саджанців дерев з міського бюджету буде виділено 45 тисяч гривень. До закупівлі саджанців і висадки нових дерев запрошують приєднатися і небайдужих мешканців міста, підприємців.

До речі, саме сьогодні, 20 березня, працівники КП «Затишне місто» та виконкому разом з волонтерами та родинами загиблих бійців АТО висадять на Алеї героїв в парку ім. 1 Травня ще 16 молодих дерев горобини.

Нагадаємо, напередодні Дня захисника України, 13 жовтня 2017 року павлоградці вже висадили на цій Алеї в честь загиблих героїв 28 нових дерев – 14 горобин та 14 калин. Однак, декілька з них не прийнялися.