Вы здесь

В Павлограді за рахунок проданого екскаватора куплять грейдер

Наразі екскаватор (2014 року випуску), що стоїть на балансі міста, хочуть продати. А замість нього придбати новий грейдер. Про це заявив міський голова Павлограда Анатолій Вершина під час спільного засідання депутатських комісій міської ради.

«Була пропозиція поміняти цей екскаватор на грейдер. Але згідно чинного законодавства це неможливо. Тому ми пропонуємо приватизувати екскаватор та виставити його на торги для продажу. Він майже новий, але за тою ціною, що є на сьогодні (близько 2,5-3 мільйонів), його ніхто не купить»,

– каже мер.

Згідно нових змін в законодавстві продаж об’єктів комунальної власності проводиться за новою схемою – вони приватизуються, потім оголошуються електронні торги. Якщо за підсумками першого етапу торгів цей об’єкт не продався, можна на другі торги виставляти суму (вартість) у два рази меншу за попередню.

«Але чекати, поки продамо екскаватор і придбаємо грейдер, ми не будемо. Плюс потрібно найти людину, яка буде працювати на цьому грейдері. Тому я вже дав розпорядження керівнику Управління комунального хазяйства розпочати роботи по грейдеруванню доріг, - каже міський голова. – Однак в цьому році ми грейдер для міста придбаємо стовідсотково».

Нагадаємо, на останній в 2018 році сесії міської ради (в кінці грудня) депутати прийняли рішення виділити з міського бюджету близько 5 мільйонів гривень на придбання нового грейдеру для Комунального підприємства «Затишне місто».

Директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський каже, що у підприємства вже є грейдер, але він вже старий. І коли він виходить з ладу, то на його ремонт витрачається чимало коштів, а ламається він досить часто.