Вы здесь

В лікарні Павлограда після ремонту відкрили дитяче відділення (ФОТО)

В понеділок, 4 березня, в Павлоградській міській лікарні № 1 відкрилося оновлене після капітального ремонту дитяче стаціонарне відділення. Воно розташовано в будівлі колишньої дитячої поліклініки (в центральному корпусі поліклініки) по вулиці Шевченка. Завдяки цьому масштабному проекту було відремонтовано 660 кв. метрів поліклініки.

Загалом на ремонт було витрачено 1 мільйон 259 тисяч гривень (з них 805,4 тис. виділені з міського бюджету, 250 тис. – з обласного, 158,6 тис. – спонсорські кошти).

«Ми планували відкрити це відділення ще до Дня Святого Миколая (19 грудня), але не вийшло. Тож вирішили не поспішати, а зробити ремонт якісно. До травня плануємо ще зробити фасад та замінити покрівлю, щоб будівля дитячого відділення була красивою не тільки всередині, а й зовні»,

- каже головний лікар міськлікарні № 1 Сергій Олійник.

Ремонтні роботи у відділенні проводились власними силами працівників господарської служби лікарні. Тож міський голова Павлограда Анатолій Вершина відзначив подяками та подарунками цих працівників.

«Переведення дитячого відділення на нові площі надасть змогу покращити якість надання медичних послуг маленьким пацієнтам, оскільки клінічна та бактеріологічна лабораторії, рентгенологічне відділення тепер буде знаходитись в одній будівлі»,

- зауважив мер. 

Капремонт відділення був зроблений з використанням енергозберігаючих технологій. Тепер в дитячих яскравих та різнокольорових палатах нові сучасні меблі та скляні двері. По всьому відділенню встановлені електричне опалення та енергозберігаюче освітлення, замінені електрична проводка, каналізаційні та водопровідні мережі, проведено внутрішнє оздоблення стін з можливістю проведення дезінфекційних заходів (на вході в палати – кварцові лампи). В деяких палатах є окремий санвузол.

Є у відділенні і кабінети фізіотерапії (інгаляцій, електролікування, масажу), і, навіть, палата інтенсивного терапії. Наразі дитяче відділення відповідає всім будівельним та санітарним нормам. До речі, ремонт у відділенні планують продовжувати і надалі. Воно буде розширюватися і на приміщення в сусідньому крилі.

Головний лікар підкреслює, що родзинка єдиного в місті дитячого відділення – це виходжування недоношених новонароджених.