Вы здесь

Середня заробітна платня в сфері промисловості в місті зросла на 37 %

Не дивлячись на ускладнення соціально-економічного стану Павлоград продовжує розвиватися як промисловий центр регіону. Про це під час засідання міськвиконкому заявила заступник міського голови Світлана Пацко.

Окрім вугільних підприємств сьогодні в нашому місті працює понад 15 промислових організацій відомих по всій Україні та за її межами торгових марок та брендів, зокрема в будівельній та продуктових сферах. А також 485 підприємств роздрібної торгівлі. Всього по місту зареєстровано 8122 суб'єктів підприємницької діяльності.

Так, у минулому році обсяг реалізованої промислової продукції склав 30,7 мільярдів гривень проти 25 мільярдів у 2017 році. Зросла і середня заробітна плата по промисловим підприємствам міста. В 2018 році вона склала 9825,3 грн (без урахування підприємств ПраТ «ДТЕК Павлоградвугілля» - сьогодні тут працює понад 9000 павлоградців) або 137 % до 2017 року.

Також заступник мера повідомила, що в місті очікується відкриття ще одного великого нового промислового підприємства ТОВ ППК «Техобщемаш», що дасть для Павлограда 85 робочих місць та 800 тисяч гривень в міський бюджет.