Вы здесь

В Павлограді з'явилися два бульвари, три парки та сквер

На черговій сесії Павлоградської міської ради депутати прийняли рішення присвоїти статус «бульвар» провулку та скверику між двома вулицями в центрі міста. Тепер в Павлограді є два бульвари – Озерний та Голубицького Якова.

Так, бульваром став провулок Голубицького Якова біля Спасо-Нерукотворного образу Кафедрального собору та Дитячого парку, а також територія (довжиною в кількасот метрів) між вулицями Харківська та Центральна – в народі її називають бульваром закоханих.

Також депутати проголосували за присвоєння статусів та найменувань трьом паркам та одному скверу.

Це парк ім. Машинобудівників на селищі Полігон (за басейном, біля школи № 4), парк ім. Комарова на селищі 40 років Жовтня (біля стадіону «Гірник») та парк ім. 18 вересня (біля БК «Ровісник») на однойменному селищі.

Ще один новий сквер Сосновий з’явився на селищі ПЗТО біля стадіону «Прометей» по вул. Войнової.

До речі, мер міста Анатолій Вершина планує, що біля стадіону «Прометей» буде збудована рекреаційна зелена зона. На облаштування рекреаційної зони (закупівлю та висадку дерев й кущів, встановлення лавочок з міського бюджету буде виділено півмільйона гривень.

Рішення про назви парків і скверу приймалися після голосування мешканців Павлограда на офіційному сайті Павлоградської міської ради та громадських обговорень, повідомила начальник відділу архітектури та містобудування Валентина Коценко.