Вы здесь

На селищах ПЗТО та ПМЗ перенесли три виборчі дільниці

До уваги жителів будинків, що розташовані на вулиці Промислова (крім будинків №№ 2, 4, 6, 8) та жителів будинків, що розташовані на вулицях Нова, Достоєвського, Поштова, Станційна, Терьошкіна, Корольова Сергія буд. № 1 та 6/2!

Виборча дільниця № 120885, яка була розташована в приміщенні КВНЗ «Павлоградський медичний коледж» за адресою: м. Павлоград, вул. Промислова, 13 перенесена в приміщення «Західно-Донбаського професійного ліцею» за адресою: м. Павлоград, вул. Промислова, 11. Про це повідомляє відділ ведення Державного реєстру виборців Павлоградської міської ради.

Під час проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року та у подальшому, ви зможете проголосувати за адресою: м. Павлоград, вул. Промислова, 11, приміщення «Західно-Донбаського професійного ліцею».

Виборчі дільниці № 120889 та 120890, які були розташовані в приміщенні БК «Машинобудівників» за адресою: м. Павлоград, вул. Корольова Сергія, 1Б перенесені в приміщення загальноосвітньої школи № 4 за адресою: м. Павлоград, вул. Корольова Сергія, 3.

Під час проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року та у подальшому, ви зможете проголосувати за адресою: м. Павлоград, вул. Корольова Сергія, 3 в приміщенні загальноосвітньої школи №  4.