Вы здесь

В Павлограді комунальники майже вичерпали запас посипного матеріалу для доріг

Такої зими в Павлограді ще не було, кажуть працівники комунального підприємства «Затишне місто». За два місяці вони побили вже  усі рекорди –  витратили майже усі запаси посипного матеріалу, які зазвичай вони використовують протягом всієї зими.

«З 20 грудня і по цей день (майже за 2 місяці зими) ми вже витратили на боротьбу із сніговою стихією та ожеледицею на дорогах 2200 тонн посипного матеріалу. Коли в середньому ми використовуємо 1200 тонн за всю зиму – за 3 місяці, - нарікає директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський. – Наразі в нас залишились запаси посипних матеріалів (піску, солі, шлаку) держрезерву».

Для боротьби з кригою та сніговою стихією в зимовий період на підприємстві працює 10 одиниць спеціальної техніки, всього було придбано 2572 тонни посипаного протиожеледного матеріалу, повідомляється на офіційному сайті КП.

«Цьогоріч для боротьби із кригою на дорогах ми залучали не тільки зимову, а й літню техніку, яку ми використовуємо для ямкового ремонту доріг. Підключали і фрезу, і відбійні молотки, навісне обладнання. А ще винайняли грейдери для того, щоб збивати лід на дорогах. Хто ж знав, що ми взимку будемо використовувати фрезу, якою влітку асфальт шкрябаємо, для того, щоб лід колоти. – додає Василь Коріневський. – Взагалі то є спеціалізована потужна техніка для чищення криги. Але її ціна на сьогодні близько 2 мільйонів гривень. Цьогоріч просити у депутатів з міського бюджету кошти на її придбання ми уже не будемо. Поки що справляємось за допомогою того обладнання, що маємо».