Вы здесь

В Павлограді закуплять кабельні лінії електромереж для багатоповерхівок

На черговій сесії Павлоградської міської ради, що відбудеться цього тижня, 12 лютого, планується розглянути питання про виділення коштів в розмірі півмільйона млн. гривень для закупівлі кабельних ліній, які будуть прокладатися від трансформаторних підстанцій до житлових будинків для посилення потужності електромережі.

Про це повідомили під час апаратної наради у міськвиконкомі та спільного засідання депутатських комісій Павлоградської міськради у вівторок, 5 лютого.

«Ці роботи будуть проводитися до тих житлових будинків, де відсутня заборгованість за комунальні послуги»,

- повідомляють у міськвиконкомі.

Посилення потужності електромереж необхідно у зв’язку з тим, що міська влада планує поступово перевести всі бюджетні організації та житлові будинки в Павлограді на автономне індивідуальне опалення та відмовитися від централізованого.

Нагадаємо, через перевантаженість кабельних ліній та аварії на електромережах на початку цього опалювального сезону в Павлограді кілька будинків на два дні залишились без світла. Зокрема, за повідомленням колишнього директора КП «Павлоградтеплоенерго» Миколи Вовка протягом тільки 2018 року на індивідуальне опалення в нашому місті перейшли понад 3000 абонентів.