Вы здесь

За добу в Павлограді розчистили понад 500 кілометрів доріг

Наразі рятувальники та комунальники Дніпропетровщини продовжують допомагати громадянам, які стали заручниками негоди та снігової завірюхи. Так, за останню добу (станом на 6 годину 9 січня) рятувальники надали допомогу водіям, з снігового полону визволили 17 транспортних засобів та врятували 24 людини. Рятувальники допомогли вивільнити зі снігу 6 автомобілів швидкої медичної допомоги, 7 вантажних та 4 легкових автомобіля. Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

На даний час обмежень руху немає.

«Проїзд усіма дорогами загального користування державного значення Дніпропетровської області забезпечено. За добу на автодорогах державного значення працювало 104 одиниці техніки. Оброблено 1154 км дорожнього покриття, очищено - 8267 км проходу. Дорожні служби працюють в цілодобовому режимі, виконуються планові роботи з зимового утримання», - повідомляється на сайті Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Що стосується Павлограда, то за останню добу місцевим рятувальникам, дякувати Богові, не довелося виїжджати і кого визволяти з снігового полону, але надзвичайники та їхня техніка напоготові прийти на допомогу павлоградцям у будь-який момент, кажуть у прес-службі Павлоградського МРУ ГУ ДСНС.

Наразі на проїжджій частині та на дорогах інших категорій працюють 8 одиниць спеціалізованої  комунальної техніки та 14 працівників КП «Затишне місто».

«За ці два дні було витрачено 170 тонн посипального матеріалу. Поки що трішки ми не встигаємо доходити до периферії. Наприклад, до таких вулиць, як вул. Попова, Сонячна, Тиха, кінець вул. Калініна (там де зупинка) на Соснівці. Ми доходимо до автобусних зупинок та розвертаємо техніку, повертаємося. Бо зупинок в місті 117 – ми не встигаємо. Не всі зупинки наразі розчищені, а люди жаліються. Тож просимо павлоградців поставитися до ситуації з розумінням, не гніватися і не ображатися на нас. Бо є спеціальна схема розчистки та посипки доріг. Є першочерговість розчистки основних, головних доріг. Ми не можемо цю систему поламати. Однак ми працюємо, дійдемо і до найвіддаленіших вулиць. Тим більше нам допомагають усі міські служби, зокрема ДСНС, водоканал, ПЖС, тепломережі. Допомагають, навіть, підрядники, які кладуть асфальт та ремонтують дороги – грейдерами розчищають сніг. В першу чергу ми розчистили та посипали дороги біля реанімацій та приймальних відділень районної та міських лікарень, пологового будинку»,

- розповів кореспондентові директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський.

Протягом доби в Павлограді загалом розчищено (деякі вулиці по кілька разів) вже близько 500 кілометрів доріг.

Загальна протяжність міських доріг усіх категорій (асфальтовані, насипані, ґрунтові, щебеневі, шлакові) складає 367 кілометрів.

За повідомленням директора КП у підприємства є все для виконання снігоприбиральних та дорожніх робіт – посипні матеріали, ПММ. На постійному цілодобовому чергуванні знаходиться 5 одиниць комунальної спецтехніки, зокрема 2 автомобілі Bobcat, один Т-30, які чистять тротуари (загальна протяжність усіх міських тротуарних доріжок складає 52 кілометри).

Телефони цілодобової «Гарячої лінії» Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області: (056) 234 16 84; (056) 246 94 10; (096) 874 47 30; +380 (66) 682 58 90.

Телефон цілодобової диспетчерської служби Павлоградського міськвиконкому: (05632) 6 24 99.