Вы здесь

На селищі «Хімзавод» з’явиться затишна кав’ярня

В грудні 2018 року в Павлоградському міськвиконкомі було проведено конкурс бізнес-проектів серед молоді нашого міста, спрямованих на розвиток молодіжного підприємництва. В конкурсі взяли участь студенти Західнодонбаського інституту МАУП, Павлоградського медичного коледжу та молодь, яка має на меті створити власний бізнес. Про це повідомляє офіційний сайт міськради.

Перед конкурсом всі конкурсанти пройшли навчальні курси з основ бізнес-планування та написання бізнес-проектів в Агентстві професійного розвитку «Перспектива» та отримали сертифікати про закінчення навчальних курсів.

На конкурс було представлено сім цікавих, різноманітних та підготовлених на належному рівні проектів за темами: Кав`ярня «Craft Coffee», Кав’ярня «Satory», Антикафе «Jumanji», Інтернет-центр туристичних послуг, Організація тату-салона, Організація агентства «Уютный дом», Зоомагазин «Зооманія».

І після розгляду всіх бізнес-проектів, їх обговорення, за рішенням членів Конкурсного комітету найбільшу кількість балів набрав бізнес-проект Кав`ярня «Craft Coffee», на організацію діяльності якої з міського бюджету буде надано грант 25 000 грн. Завдяки реалізації цього проекту в мікрорайоні ПХЗ з’явиться сучасне місце відпочинку.

В 2019 році буде продовжено проведення конкурсу бізнес-проектів.

Інформацію про початок проведення конкурсу буде надано в ЗМІ та на офіційному сайті Павлоградської міськради https://pavlogradmrada.dp.gov.ua/.

Організатор конкурсу - відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва міськвиконкому, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 95 каб. 316, 317.

Контакти: 20-04-80, 20-62-86; е-mail: torg317@ukr.net.