Вы здесь

Юні скелелази Дніпропетровщини вибороли нагороди Чемпіонату України!

Учасники змагались у трьох категоріях: швидкість, складність, багатоборство. Дніпряни вибороли перше місце у лазінні на швидкість та увійшли до Молодіжної збірної країни.

Підготовка спортсменів у цьому виді спорту потребує спеціальних місць для тренувань. Інколи молоді доводилось відточувати свої навички та вміння у торгово-розважальних центрах Дніпра. Відтепер же усі бажаючі можуть тренуватися на базі Молодіжного центру "Освіторіум" Дніпропетровської обласної ради. Спеціальна стіна для скелелазіння на свіжому повітрі дуже допомогла вихованцям центру вільно займатись влітку та показати на змаганнях найвищий рівень підготовки.Як стверджує голова обласної ради Гліб Пригунов, створення комфортних умов для тренувань - це внесок у майбутні перемоги:

«У багатьох видах спорту в Україні існують реальні проблеми із матеріально-технічною базою, місцем для тренувань та інше. Зараз ми поступово йдемо до вирішення усіх цих питань. По-перше, обласна рада мотивує наших спортсменів - ми їх визнаємо, нагороджуємо, заохочуємо матеріально. По-друге, ми створили комплексний підхід до оновлення спортивної інфраструктури області. З року в рік на Дніпропетровщині відкривається все більше спортивних полів, стадіонів, майданчиків та комплексів! Із останнього - відкрили великий об’єкт у Слобожанському».

До речі, нещодавно на Премії обласної ради, яка проводиться за ініціативи голови облради Гліба Пригунова, спорстмени-скелелази отримали свої заслужені винагороди. Тетяна Колкотіна, як майстер спорту і тренер, та Артем Глушко, її 17-ти річний вихованець. Зараз спортсмени області вже розпочали підготовку до Чемпіонату Європи та світу зі скелелазіння! Бажаємо успіхів нашим землякам.