Вы здесь

Павлоградці вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО)

Урочистість з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС пройшла у п’ятницю, 14 грудня, біля пам’ятного знаку жертвам чорнобильської катастрофи.

У заході взяли участь міський голова Павлограда Анатолій Вершина, народний депутат України Артур Мартовицький, представники  громадських організацій чорнобильців, духовенство, молодь та журналісти регіональних ЗМІ.

З привітальним словом до чорнобильців звернувся мер: «Минуло 32 роки від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто приборкував радіаційну стихію ціною власного здоров’я та життя. Тож щороку саме в день завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття. Висловлюю щиру подяку за ваш подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно вступили у боротьбу, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Ми у невідплатному боргу перед вами».

Присутні провели церемонію покладання квітів та вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.