Вы здесь

У Павлограді представили нового керівника міжрайонного управління Держпродспоживслужби

Тепер у Павлоградському регіоні епізоотична та епідеміологічна ситуація значно покращиться, а  права споживачів будуть під надійним захистом.

52-річний Олександр Назарець став переможцем найчисельнішого в області конкурсу на посаду начальника павлоградського управління Держпродспоживслужби. Він не є новачком у цій сфері. До свого нового призначення Олександр Назарець обіймав посаду начальника обласного управління ветеринарної медицини.

Нового керівника офіційно представив начальник обласного управління Держпродспоживслужби Віталій Геращенко. На заході були присутні очільники районних рад, колектив Павлоградського управління Держпродспоживслужби та голова Павлоградської райадміністрації Святослав Максимчук.

Новопризначений керівник міжрайонного управління Держпродспоживслужби  пообіцяв докласти максимум зусиль для забезпечення епізоотичного, епідеміологічного благополуччя та захищати права споживачів.

За словами голови Павлоградської районної державної адміністрації Святослава Максимчука, напрямок роботи, котрий очолив Олександр Назарець є досить важким.

«Цей напрямок роботи є важким. На сьогоднішній день по епізоотології ми скотились на досить низький рівень. До цього часу мені не доповіли, чи проведена диспансеризація домашніх тварин, чи не проведена. Я думаю, що ми усі ці недоліки виправимо і вийдемо на належний рівень»,

— сказав Святослав Максимчук.

Він також додав, що буде вимогливим до нового керівника.

Начальник обласного управління Держпродспоживслужби порадив більше уваги звертати на відділ лабораторного санітарного контролю. За його словами на рівні районів та областей прийняті програми по сприянню лабораторному контролю.

«Я повернувся з республіканської наради. Прийняті на рівні районів, областей програми по сприянню лабораторного контролю. Нам сьогодні дані досить великі повноваження. Потрібно міняти базу, вкладати кошти. Моє прохання — приділяти більше уваги лабораторії, всіляко допомагати»,

— сказав Віталій Геращенко.


Довідково: Держпродспоживслужба офіційно розпочала роботу і приступила до виконання своїх функцій у квітні 2016 року. На відомство покладені  повноваження Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби.