Вы здесь

Юному павлоградцю Богдану знову потрібна ваша допомога!

У сім'ю 11-річного павлоградця Богдана Жукова знову прийшла біда. Близько 5 років тому хлопчикові поставили складний діагноз - Гострий лімфобластний лейкоз (онкологічне захворювання крові, що уражає лімфоїдний росток кровотворення та належить до групи гострих лейкозів). Ця хвороба унесла життя не одного десятку маленьких дітей. Ще тоді його батьки разом з медиками провели необхідний курс лікування і Богдан пішов на поправку. Однак у хлопчика пішов рецидив - хвороба повернулася з ускладненнями.

Наразі він знаходиться на лікуванні в гематологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні по вул. Космічній в м. Дніпро. Богдан вже пройшов 9 курсів тривалої інтенсивної поліхіміотерапії. Наразі він проходить протокольне лікування. Богдану необхідна термінова операція з пересадки кісткового мозку. Донора вже знайшли, хлопчику, коли він увійде в стан ремісії, необхідно разом із батьками їхати до м. Верона Італії. Вартість операції складає 125 тисяч євро. І це не враховуючи того, що кожного дня на лікування та хіміотерапію витрачається кілька тисяч гривень.

Батьки навіть ще не встигли розрахуватись із боргами за попереднє лікування хлопчика.

Тож, якщо ви хочете допомогти – закупити препарати чи перерахувати грошові кошти – звертайтеся до мами хлопця Жукової Марини Юріївни за тел. (099) 545-50-92. Номер карток Приватбанку 4149-4390-0071-7789 (для переказів в гривні, отримувач Марина Жукова) або 5168-7573-7842-0659 (для переказів в доларах чи євро, отримувач Marina Kuzmich).

Не будьте байдужими! Маленького хлопчика врятує навіть 1 гривня, яку ви перерахуєте!