Вы здесь

Павлоградські «євробляхери» протестують вже другу добу (ФОТО, Відео)

У вівторок, 20 листопада, власники автомобілів з іноземною реєстрацією (європейськими номерами) влаштували нову масштабну всеукраїнську акцію протесту – перекрили або частково обмежили рух по міжміським та міжнародним трасам всієї країни. Організатор акції Всеукраїнська громадська організація «Авто Євро Сила». Долучилися до безстрокового протесту і павлоградські «євробляхери», частково обмеживши рух по трасі «Знаменка-Луганськ-Ізварине» на виїзді з Павлограда в сторону Дніпра. Мітингують вони вже другу добу.
 
На акцію протесту вранці приїхали більше 100 павлоградських машин на «євробляхах», в кінці ж робочого дня їх залишилось не більше 50-ти, бо частина водіїв роз'їхалися по справах, але вони обіцяли повернутися. 
 
Мітингувальників «Авто Євро Сили» не влаштовує нещодавно ухвалені (за їхньою ж ініціативою) Верховною Радою закони № 8477 та № 8488 про розмитнення в Україні автомобілів на єврономерах. Тепер же «євробляхери» хочуть домогтись їх скасування або Верховною Радою, або Президентом. Вони вимагають від можновладців скасування коефіцієнту віку у розрахунку вартості акцизу на євроавтівки та зниження податків при розмитнені авто. 

"Сьогодні ми вийшли на акт непокори Верховний Раді, які прийняла ці закони проти народу. Бо правки, які внесли депутати, зовсім не за доступне розмитнення. Цей закон поставить на коліна не тільки власників авто на "євробляхах", а й тих, які мають старі авто на українських номерах. Тому ми вимагаємо відміни цих законів. Тут ми будемо стояти до тих пір, поки наші вимоги не виконають. Якщо треба, будемо перекривати трасу",

- каже керівник організації "Авто Євро Сила. Павлоград" Руслан. 

На місці події мітингувальники розвернули своєрідний штаб, де роблять гарячий чай та каву, відпочивають. Гріються від вогнища та бочок із дровами. 
Станом на 8 ранку на трасі стояли близько 10 машин павлоградських власників авто на єврономерах. Всі чекають, поки ВР розгляне відповідний проект рішення.