Вы здесь

В усіх будинках Павлограда нарешті потепліло (ФОТО, Відео)

Наразі всі котельні міста вже працюють на повну потужність. І в усіх закладах та багатоповерхівках Павлограда стало тепло. Остання котельня «Північна» від заводу ПМЗ запрацювала лише вчора і то, після того, як місто офіційно о 15.16 отримало номінацію на газ, а сотні павлоградців – мешканців мікрорайонів ПЗТО, 40 років Жовтня та Полігон знову вийшли на масштабну акцію протесту.

Так о 19.00 сотні жителів багатоквартирних будинків по вулицям Нова, Поштова, Балашовська, Достоєвського перекрили міжнародну трасу «Знам'янка-Луганськ-Ізварине» перед мостом в районі БК «Машинобудівників». На такий крок їх підштовхнула відсутність у будинках не лише опалення, а й і світла. ро це кореспондентові стало відомо на місці подій.

«Нам просто не залишили вибору. В оселях досі немає опалення, а на вулиці мороз. Ми були змушені включати обігрівачі, конвектори, тепловентилятори. Ось електромережі і не витримали такого навантаження. Тепер більшість з нас не тільки без тепла, а й без світла»,

- розповідали мешканці будинків по вул. Поштова, де вже другу добу не було світла.

Через те, що павлоградці постійно ходили по пішохідному переходу на трасі утворилися великі затори. Деякі водії, навіть, намагалися об'їхати натовп по тротуарах. Але це вдалося тільки одному авто. Мітингуючі іноді пропускали лише машини поліції та швидкої допомоги, військові автомобілі та міжміські рейсові автобуси.

До мітингарів приїхав перший заступник мера Павлограда Віталій Мовчан. Він пояснив, що котельня заводу ПМЗ вже працює, яка, до речі, опалює 150 будинків. І пообіцяв, що тепло в будинках повинно з'явитися протягом декількох годин. Інші ж котельні міста на той час вже працювали на повну силу.

Водночас, за словами заступника міського голови, бригади ЦЕК вже працюють над відновленням електропостачання на вулиці Поштовій. Так близько 21 години світло дали будинку № 3 по цій вулиці.

Однак такі пояснення та обіцянки не задовольнили мітингуючих, вони чекали на мера Анатолія Вершину. Але він так і не приїхав.

Акція протесту продовжувалася до пізньої ночі допоки батареї в будинках павлоградців нарешті не стали теплими. Усі розійшлися близько 12 години ночі.

На акції протесту чергували поліцейські.