Вы здесь

В Павлограді розпочинається опалювальний сезон?

Є надія, що у Павлограді розпочинається опалювальний сезон, тепер вже де-факто. Про це повідомив директор КП "Павлоградтеплоенерго" Микола Вовк.
 
Тепло в оселі павлоградців начебто вже запускають, принаймні підготовчі роботи тривають.  Тож, можливо, що. істотне потепління в квартирах вони відчують протягом одного-двох днів - на вихідних. 

"Номінації на газ нам ще не дали. Однак опалювальний сезон стартує. До 21 листопада ми повинні виплатити "Нафтогазу" увесь борг - 10,3 млн грн. Тоді й отримаємо номінації. Якщо борг не виплатимо - опалення вимкнуть до весни. Опалення включать в усіх дитячих садках, школах та лікарнях, а також житлових будинках",

- каже директор КП. 
 
За його словами, вони вже провели зібрання голів всіх міських ОСББ. Попросили їх звернулися до мешканців своїх будинків з проханням терміново погасити борги за опалення, повідомляє сайт 5632.com.ua.
 
Водночас в будинках, які мають великі борги чи низький рівень оплати за тепло, підключати опалення не будуть.

"З понеділка ми персонально спілкуватимемося с головами ОСББ, яких до опалення не підключили. Якщо мешканці залючили договори про реструктуризацію боргу, тепло з'явиться й в цих будинках",

- додав комунальник.
 
До речі, наше місто все-таки буде брати в одному з банків кредит під заставу будівлі міськвиконкому та комунальної техніки (нового екскаватора), щоб погасити борг перед  "Нафтогазом". Дозвіл на отримання кредиту депутати надали вже сьогодні на позачерговій сессії міськради.