Вы здесь

Харчування дітей у дитсадках планують передати у приватні руки

Вслід за школами, у Павлограді планують передати приватним організаціям також і харчування дітей у дитсадках. Коли саме це станеться, поки що не відомо. За словами заступника міського голови Олени Шуліки, на даний час питання переходу дитсадків на аутсорсингову систему харчування вивчається.

«Щодо переходу на аутсорсинг дошкільних закладів, то зараз проводимо розрахунки з фінансовим відділом, обговорюємо на бюджетних комісіях. Поки що ми не готові дати повне економічне обґрунтування переходу на аутсорсинг саме з січня 2019. Вивчаємо досвід Дніпра, щоб не помилитися»,

– сказала Олена Шуліка.

За її словами, перехід на аутсорсинг шкільних їдалень міста має позитивний результат. Обіди стали більш різноманітними і якіснішими.

Нагадаємо, що з січня 2018 року шкільні їдальні Павлограда перейшли на аутсорсингову систему. Тобто організацією харчування дітей займається приватна компанія. З підприємством, що виграє тендер на надання послуг з харчування дітей, укладається відповідна угода, спеціальними актами передається на цінне зберігання обладнання харчоблоків, укладаються угоди про відшкодування послуг водо- та електропостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів. Зарплату працівникам їдальні виплачує приватна компанія.

Гелена Яніцька спеціально для газети "ТН-Экспресс"