Вы здесь

Бабусю, яка заблукала у лісі, усім світом шукали

В четвер, 1 листопада Павлоградські рятувальники, лісники, працівники поліції та кінологи разом із собаками шукали зниклу 89-тирічну бабусю, яка пішла по гриби до лісу та заблукала. Про це рятувальникам повідомили родичі зниклої. Пошукова група намагалася якомога швидше знайти людину похилого віку до настання темряви. Оскільки в темну пору доби пошуки ускладнюються.

В той час, коли рятувальники з кінологами на аварійно-рятувальному автомобілі під'їхали до лісового масиву, вони побачили літню жінку, яка йшла по дорозі в сторону населеного пункту.

«Це виявилася саме та старенька, яку всі розшукували. Почувала вона себе добре. Рідні бабусі подякували всім службам та забрали її додому. Дуже добре, що все закінчилося саме так!, - написав у Фейсбуці начальник Павлоградського МРУ ГУ ДСНС Олександр Миславський. - Дякую всім, хто був задіяний до пошуків. Особовому складу, на чолі з Іллєю Герасименко, співробітникам лісового господарства та поліції. Особисто вдячний кінологам волонтерського пошуково-рятувального загону «Антарес», Ларисі Борисенко та Олександру Лісніченко, які разом з пошуковими собаками, Спаркі та Нітрою, в робочий час зібралися за 15 хвилин, прибули в пожежну частину та оперативно виїхали з рятувальниками на місце події».