Вы здесь

«Батьківщина» разом із павлоградцями виступили проти підвищення тарифів та ціни на газ (ФОТО, Відео)

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (на чолі з його лідером, кандидата в Президенти України на виборах 2019 року Юлією Тимошенко) разом із іншими павлоградцями висловила своє невдоволення різким підвищенням ціни на газ для населення із 1 листопада.

Нагадаємо, на початку тижня команда «Батьківщини» розпочала всеукраїнський рух проти підвищення ціни на газ і тарифів на комунальні послуги «Скажи «Ні» підвищенню ціни на газ». В усіх областях України сьогодні відбуваються народні акції протесту. Люди обурені останнім рішенням Президента України Петра Порошенка та Уряду підвищити ціну на газ ще на 23,5 %. Українці вийшли на площі щонайменше 160 міст з однією вимогою до Президента: накласти вето на рішення Уряду й припинити знущання над людьми.

Що ж стосується Павлограда, то із пропозицією «направити листа до Президента щодо зменшення ціни на газ» на спільному засіданні депутатських комісій Павлоградської міськради 23 жовтня до своїх колег звернувся депутат від фракції «Батьківщина» Петро Ковбаса. І депутати його підтримали.

Водночас, сьогодні, 26 листопада голова окружної партійної організації ВО «Батьківщина» (36-го округу Західного Донбасу) Олексій Борисенко зустрівся з мешканцями вулиці Можайського, а також жителями будинків ОСББ та ЖБК по всьому місту. Вони теж висловили своє невдоволення вищезгаданим рішенням Президента та Уряду. До речі, в рамках всеукраїнського руху проти підвищення тарифів Олексій Борисенко почав збирати підписи від мешканців міста під зверненням до Уряду, аби у верхівці влади наклали вето на це жорстке рішення.

У цей же день в офісі окружної партійної організації відбулася зустріч Олексія Борисенка із майбутніми виборцями та активістами нашого міста. Ініціював зустріч колишній мер (1991-1994 гг.) Павлограда Віктор Романюк.

Він пояснив присутнім, що означає та які несе наслідки підвищення ціни на газ для населення, із чого складається тариф, яка ринкова ціна блакитного палива та чи може Україна обійтись тільки своїм газом, а також про ситуацію із опалювальним сезоном в Павлограді.

«Сьогодні Павлоград має чисту заборгованість за газ перед НАК «Нафтогазом України» 41 мільйон гривень. Хто їх нам сьогодні дасть, якщо «Нафтогаз» та Кабмін наразі «сидять на валізах». Вони усі повинні піти, бо вже стільки поганого для людей накоїли. І якщо ми зараз не поставимо це питання різко по всій Україні і не покажемо своє невдоволення та обурення, то тарифи будуть підвищуватися ще більше. Спочатку газ, потім електроенергія, опалення та вода. Нам вже лізуть у карман відкрито, нікого не шкодуючи, - каже Віктор Романюк. – Тож давайте всі разом боротися проти цього свавілля і цю інформацію доводити до кожного дому, до кожного мешканця нашого регіону».

Зокрема Віктор Маркович разом із Олексієм Борисенко закликали павлоградців піднятися та приєднатися до всеукраїнського руху «Скажи «Ні» підвищенню ціни на газ» - виходити на мітинги, писати листи до Уряду, складати петиції тощо.

Наразі під зверненням до Уряду підписалися більше 100 павлоградців. Збір підписів триває.