Вы здесь

Павлоградські депутати проти оновлення комп’ютерного класу однієї зі шкіл

У вівторок, 23 жовтня, на спільному засіданні депутатських комісій вже вкотре в цьому році було піднято питання щодо виділення з міського бюджету грошових коштів на придбання та встановлення нових комп’ютерів для ЗОШ № 6. І знову воно викликало обурення у народних обранців.

Цю пропозицію (виділити 100 тисяч грн) вніс на розгляд колег депутат Павлоградської міськради Євген Тєрєхов ще на початку року, розподіляючи виділені «на нього» кошти. Однак депутати постійно її відхиляють. Зокрема через те, що останній не відвідує засідання сесій та депутатських комісій вже більше року.

«Чим шоста школа краща за інші? Відремонтована покрівля, нові вікна – все цій школі. Нещодавно із бюджету було виділено півмільйона на встановлення тут сучасної сигналізації та системи оповіщення. І це наразі єдина школа в Павлограді, де така система є. А тепер ще і комп’ютери просять закупити. А чим інші гірші?»,

- обурюються депутати.

Начальник міського відділу освіти Ірина Дем’яненко каже, що комп’ютери в цій школі дійсно застарілі (2004-2005 років) і потребують оновлення. Але додає, що така ситуація склалася по всіх школах.

«Краще ми купимо кожній школі по одному комп’ютеру, і нікого не образимо»,

- запропонувала депутат Оксана Петренко.

За словами міського голови Павлограда Анатолія Вершини, минулоріч в цій школі капітально відремонтували спортивний зал. Він додав, що проблеми з комп’ютерами, вікнами, покрівлею та сигналізацією майже у всіх школах.

«Ми залишаємо ці кошти у програмі, а ви приймайте рішення»,

- сказала заступник міського голови Олена Шуліка.

Тож, остаточне рішення – виділяти ці кошти для школи № 6 чи ні – депутати приймуть на найближчій сесії міської ради 30 жовтня. До речі, очільниці відділу освіти доручили підготувати звіт про стан комп’ютерних класів та оргтехніки по всіх школах міста.