Вы здесь

Павлоградців просять терміново погасити борги та внести авансові платежі за тепло

У середу, 24 жовтня, у міськвиконкомі відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  на якому розглянуто питання «Про вжиття заходів спрямованих на забезпечення початку опалювального сезону в місті Павлоград».

Комісія відзначає, що місто Павлоград технічно до початку опалювального сезону 2018/2019 років підготовлене повністю. Всі котельні міста, всі теплові мережі, житлові будинки, об’єкти соціальної сфери в технічному плані повністю готові до початку та проходження опалювального сезону 2018/2019 років.

Але існує проблема, яка потребує вирішення – відсутність номінації на поставку природного газу для КП «Павлоградтеплоенерго». Причина – заборгованість за спожитий природний газ перед ПАТ «НАК «Нафтогаз Україна».

Міською владою вживаються всі дієві заходи щодо своєчасної оплати послуг теплопостачання: проводиться робота з населенням (в тому числі претензійно-позовна) щодо погашення заборгованості, зустрічі з колективами підприємств, організацій міста, роз’яснювальна робота в засобах масової інформації, планується виділення коштів з міського бюджету на часткове погашення заборгованості населення за отримані послуги з теплопостачання.

Але, в зв’язку з тим, що бюджет міста Павлоград на 85 відсотків є соціально-направлений, вирішити питання погашення заборгованості за природний газ в повному обсязі за рахунок коштів міського бюджету немає можливості.

Вирішено звернутися до населення міста, керівників підприємств та установ з проханням про допомогу, по-перше, у погашенні існуючої заборгованості (в кого вона є) й по-друге про здійснення максимально можливих авансових платежів за тепло. Також, комісія вирішила направити листи до  Державної та регіональної комісій з питань ТЕБ і НС про ситуацію, що склалась в  Павлограді на початок опалювального сезону 2018/2019 рр., яка може призвести до зриву початку опалювального сезону та  загострення соціальної напруги в місті.