Вы здесь

Рентген-кабінет на селищі Хімзавод в Павлограді закриють

Незабаром рентген-кабінет, що працював на території амбулаторії ЗПСМ № 9 у будівлі старої лікарні (колишньої МСЧ № 15) на селищі ім. 18 вересня незабаром закриють. Про це на спільному засіданні депутатських комісій заявила заступник міського голови Павлограда Олена Шуліка.

Рентгенологічний кабінет на Хімзаводі працював на базі амбулаторії і після офіційного закриття МСЧ № 15.

«Наразі планується його закрити, а лікаря і медпрацівників відділення перевести на аналогічні посади в центрі міста вже з наступного понеділка. Хоча ремонт там і був зроблений, приміщення не опалюється, води теж немає. А в таких умовах надавати медичні послуги якісно не можливо. Так, для мешканців селища це не зручно, але з іншого боку рентген-апарат вже застарілий і себе зжив»,

- констатує Олена Шуліка.

Тепер мешканці селища Хімзавод обслуговуватимуться у рентгенологічному відділенні на базі Павлоградської міської лікарні № 1 по вул. Шевченка.

За її словами, в новому рентген-кабінеті вже зроблені ремонтні роботи, тут буде працювати більш якісне та оновлене цифрове обладнання, яке, до речі презентували місяць тому. Загальна вартість нового рентген-комплексу у МЛ № 1 склала 2 млн 586 тис. грн. Знімки сучасного апарату пацієнти можуть отримувати не тільки в роздрукованому вигляді, але і в електронному - записати на флеш-накопичувач або диск.

Також заммера додала, що старе приміщення рентген-кабінету на базі амбулаторії № 9 охоронятимуть від розкрадання.

«Ті рентген-апарати, які там були, один 1982 року виготовлення, другий – 1988. Самі розумієте, 30 років пройшло. Опромінювання на них у 10 разів більше, аніж на сучасних цифрових рентген-апаратах. Тож, для населення це буде краще. Два роки ми чекали, доки там зроблять ремонт, але не дочекались. В приміщенні немає ані тепла, ані води. Воду, щоб проявити плівки, носимо із амбулаторії № 9. Обстежувати населення на такому обладнанні – це злочин»,

– каже головний лікар першої міської лікарні Сергій Олійник.

Що стосується часів прийому, то тепер у зв’язку із збільшенням кількості пацієнтів спеціалісти відділення працюватимуть у дві зміни. А якщо буде потрібно, то робочий час кабінетів подовжать. Тож, до 18-00 рентгенологічне відділення працюватиме у звичайному режимі, а після 18-00 – в режимі ургентної (невідкладної) допомоги.