Вы здесь

Медбатальйон «Госпітальєри» базуватиметься в Павлограді і надалі (ФОТОрепортаж)

 

У вівторок, 23 жовтня, на спільному засіданні депутатських комісій Павлоградської міськради розглядалося питання щодо продовження строку оренди приміщення в будівлі навчального корпусу школи № 18, де вже три роки базується відома на всю Україну громадська організація «Госпітальєри», яка займається медичною допомогою та вивозом поранених та загиблих з зони АТО (ООС) тощо.

Познайомитися із депутатами та відзвідувати про діяльність організації перед громадою до сесійної зали приїхала відомий в Україні волонтер, лідер організації «Госпітальєри» Яна Зінкевич. До речі, вона після автомобільної аварії та перенесеної операції пересувається на інвалідному візку. Однак це не заважає їй надалі працювати на благо нашої країни.

Лідерка організації розповіла, що добровольчий медичний батальйон «Госпітальєри» розміщується в цьому приміщенні в Павлограді з осені 2015 року. ГО та батальйон займаються розвитком військової і цивільної медицини, першою домедичною допомогою пораненим бійцям на передовій в зоні АТО, транспортуванням тіл загиблих, їх похованням, лікуванням, соціальною та психологічною реабілітацією учасників та ветеранів АТО , а також навчає інших добровольців азам надання першої медичної допомоги.

«Ми разом з місцевими активістами та патріотичними організаціями, зокрема Національним корпусом та ВПК "Сокіл" проводимо на нашій базі вишколи. Таких вишколів, поки ми перебуваємо в Павлограді, ми провели вже 37. Навчання в Павлограді пройшли вже понад 600 чоловік. Багато було і виїзних вишколів, зокрема в смт. Покровка, м. Маріуполь, Запоріжжя та інші. Також ми почали їздити по місцевих школах з метою проведення вишколів, уроків мужності та класних годин з учнями. А ще плануємо брати участь у міських масових заходах - допомагати спеціалістам "швидкої" надавати першу медичну допомогу»,

- каже Яна Зінкевич.

До речі, депутати зустрічали і проводжали Яну Зінкевич гучними оплесками, дякуючи за її волонтерську та громадську діяльність.