Вы здесь

Павлоградцям почали нараховувати зимову субсидію

Минулого тижня в Павлоградському Управлінні соціального захисту населення (СОБЕСі) почалося нарахування зимової субсидії для населення. Про це кореспондентові газети «ТН-Экспресс» повідомила начальник Управління соцзахисту Лідія Бобровницька.

За її словами наразі субсидія призначена вже 11 тисячам абонентів.

«Минулого тижня ми отримали нові вказівки та рознарядки стосовно нарахування зимової субсидії. Також нам встановили нове програмне забезпечення. Частині абонентів, у яких в документах та особистій справі залишилось усе без змін, субсидію ми вже нарахували. Таких у нас в базі вже 11000. Вони зведені в базу автоматично. Інших, хто подав декларацію та заяву на субсидію в цьому році (вперше, або відбулися якісь зміни у сімейному стані, фінансовому положенні, місці роботи тощо), ми теж вже почали вносити у базу, вручну»,

- каже Лідія Володимирівна.

Тож, за словами начальника Управління, павлоградці, у яких документи були подані і з ними усе в порядку, можуть не хвилюватися, субсидію обов’язково призначать. А ще Лідія Бобровницька зазначає, що в умовах призначення субсидії відбулися деякі зміни - їх дещо пом'якшили.

Нагадаємо вам, що перевірити статус своєї субсідії (діяча вона чи ні) за адресою онлайн ви можете на сайті subsidii.ioc.gov.ua.