Вы здесь

В павлоградську школу не пустили більше 1000 учнів (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 23 жовтня, вранці в павлоградській загальноосвітній школі № 1 близько 1200 учнів не допустили до занять. Тут до початку навчального процесу стався інцидент - в кабінеті хімії розбилася ампула із бромом. Про це кореспондентові газети «ТН-Экспресс» стало відомо на місці подій.

Виявилось, що о 7.15 ранку вчителька хімії готувалася до уроків та випустила з рук ампулу із бромом, яка розбилася. По всій будівлі школи розповсюдився специфічний запах. Але керівництво школи та вчителі не розгубилися та швидко відреагували на ситуацію - дітей, які прийшли на 8 годину на заняття просто не пустили у приміщення, присутніх на той час в будівлі теж евакуювали.

Очільниця міського відділу освіти Ірина Дем’яненко, яка теж приїхала на місце події, каже, що про інцидент одразу повідомили в ДСНС та Центр лабораторних досліджень.

«МНСники та працівники Центру досліджень завірили мене, що ця речовина не є токсичною та шкідливою для дітей. Але, за порадою фахівців, зараз ми будемо проводити провітрювання та генеральне прибирання школи з мильним розчином доти, поки запах не зникне. А дітей на сьогодні ми відпустили додому»,

- коментує Ірина Вікторівна.

Що стосується вчительки хімії, то вона наразі почувається нормально, її теж відпустили додому.