Вы здесь

В листопаді в будинках Павлограда стане тепло

Скоріше за все опалювальний сезон в Павлограді почнеться вже на початку листопада. Принаймні, так думає міський голова Анатолій Вершина за результатами своєї робочої поїздки до Києва в НАК «Нафтогаз України» в минулу п’ятницю.

Нагадаємо, в четвер, 18 жовтня, мер міста і начальник КП «Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк провели брифінг з комунальними службами, депутатами міськради, громадськими активістами щодо початку опалювального сезону в місті. На брифінгу міський голова повідомив, що КП «Павлоградтеплоенерго» до сих пір не отримало «номінацію» (ліміт) на газ через великі борги перед «Нафтогазом». При цьому «Нафтогаз» поставив Павлограду свої умови, запропонувавши місту для отримання ліміту на газ підписати з ним договір про реструктуризацію на суму близько 131 млн гривень.

Вже наступного дня, 19 жовтня, Анатолій Вершина і Микола Вовк зустрілися з першим заступником голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергієм Переломою.

«Результати нашої поїздки задовільні, але не можна назвати цю зустріч вирішальною. Ми прийшли з «Нафтогазом» до деяких домовленостей і напрацювали для себе список заходів і кроків (по піні, додаткової сплати), які ми повинні зробити найближчим часом. Нам потрібно оплатити хоча б 90% поточної заборгованості. Швидше за все, питання з наданням нам «номінації» на газ буде вирішене. Тим більше, що з листопада ціна на газ підвищується і Уряд повинен щось зробити для старту опалювального сезону в Україні. Можу сказати точно, що договір про реструктуризацію на 131 млн ми підписувати не будемо. Можливо, підпишемо договір про реструктуризацію на реальний, поточний борг - 41 млн. І то, про це поки не йдеться. В даний момент я вирішую питання в області про те, щоб з грошей держбюджету, які прийдуть на область, дали субвенцію на Павлоград - на компенсацію різниці в тарифах. Щодо цієї компенсації рішення буде прийнято в обладміністрації в середу на комісії. Думаю, що на початку листопада в Павлограді почнеться опалювальний сезон »,

- прокоментував ситуацію кореспондентові Анатолій Вершина.