Вы здесь

Новий курс Юлії Тимошенко та нові можливості для кожного

Політичний лідер відвідала Павлоград

На позаминулих вихідних, 12 та 13 жовтня, лідер політичної партії «Батьківщина», кандидат в президенти України на виборах у 2019 році Юлія Тимошенко відвідала Дніпропетровщину, зокрема міста Дніпро, Кам’янське та Павлоград. В нашому місті у суботу політичного лідера захоплено із прапорами, червоними кульками та плакатами в сердечках зустрічали сотні павлоградців на Соборній площі. Вийшовши з машини Юлія Володимирівна привіталася зі своїми колегами по партії та містянами, серед яких були шахтарі, пенсіонери, медики, атовці та навіть діти. З деякими вона встигла поспілкуватися по кілька хвилин про нагальні проблеми, а вже потім піднялася на головну сцену.

«Ви не уявляєте, як класно повертатися на свою рідну батьківщину – на Дніпропетровщину. І моя рідна земля дала мені нові сили та поновила мою енергію. Я приїхала з вами поспілкуватися, як у великій родині»,

- почала свій виступ політичний лідер.

Більше години Юлія Тимошенко виступала перед павлоградцями та гостями міста. Вона розповіла мешканцям Павлограда про нинішні проблеми України та шляхи їх вирішення в рамках її Нового курсу, який включає в себе 4 основні направлення: нова народна конституція; новий економічний курс; нова стратегія миру; екосистема життя людини.

«Свій Новий курс розробила не я, а сотні досвідчених інтелектуалів України, які не хочуть, щоб наша країна зникала з мапи світу. Кращі інтелектуали також розробили і проект нової Конституції, яка розділяє органи влади і органи контролю. Вона дійсно дає права громаді і народу. Якщо люди бачать, що треба змінити владу, то в цій новій Конституції вказані реальні інструменти, як усунути корупціонерів від влади»,

– розповіла Юлія Володимирівна.

Вона підкреслила, що одна з найзаможніших країн Європи – Україна має небачені ресурси, найвищий інтелект нації та освіченості. І все це при нашій бідності.

Також лідер партії зупинилась на недосконалості нинішніх медичної, пенсійної та судової реформ. Зокрема Юлія Володимирівна впевнена, що медична реформа не дасть нікому професійно та нормально лікуватися, і вона запущена для того, щоб сільська медицина пішла в небуття. Зокрема Новий курс Юлії Тимошенко за направленням медицини передбачає створення в Україні європейської моделі страхування, відродження доступної сільської медицини, підвищення зарплатні лікарям та створення для них належних умов роботи, тощо.

Лідер «Батьківщини» також познайомила павлоградців з реально дієвими механізмами, що прописані в новій Конституції, які зроблять гідним життя всіх українців.

Після свого виступу Юлія Володимирівна спустилася зі сцени до містян, щоб особисто поспілкуватися із ними та вислухати їхні проблеми. Павлоградці робили із політиком селфі, а атовці подарували їй квіти.

Але на цьому візит лідера партії не завершився, вона разом із головою партійної окружної організації ВО «Батьківщина» 36-го округу Західного Донбасу Олексієм Борисенко приїхала до МКДЦ, щоб зустрітися із керівництвом Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Юр’ївського та Павлоградського районів, депутатами, шахтарями, регресниками та інвалідами праці.

«Вугільна галузь для мене завжди була нашою українською енергетичною незалежністю. І коли кажуть, що вугільна галузь нікому не потрібна, мене це дивує. Я знаю всі проблеми нашого шахтарського краю. Після президентських виборів нова влада зробить все для того, щоб українці могли жити в багатій і мирній країні, а престиж шахтарської праці був відновлений. Ми багато зробили і робимо для того, щоб професії шахтаря повернути славу і гордість. І сьогодні я хочу послухати представників саме цієї сфери»,

- почала свій виступ Юлія Тимошенко.

Першим до неї від імені всіх шахтарів-регресників звернувся голова Конфедерації вільних профспілок України в Дніпропетровської області та організації шахтарів-інвалідів Микола Житник:

«Ми пам’ятаємо все, що ви зробили у свій час для шахтарів. Вони тоді називали Вас «мамочкою». Ми вже більше 10 років боремося за свої права. Тут сидять заслужені шахтарі, інваліди та ветерани праці, гірники-пенсіонери. І сьогодні вони виживають, як можуть. Номінальна заробітна платня не зростає, «заморожені» перерахунки виплат та пенсій шахтарям-регресникам. Тож, просимо, щоб Ви підняли перед Урядом наші проблеми. А ми будемо Вас у цьому підтримувати, щоб справедливість запанувала».

«У моїх особистих стратегіях (як колишнього прем'єр-міністра, як нинішнього кандидата в президенти зараз) вугільна галузь завжди стояла, стоїть і буде стояти як провідна галузь України»,

- зазначила голова партії «Батьківщини», відповідаючи на питання гірників.

Юлія Тимошенко обурена наразі непрофесійним управлінням державою і тим, що Україна, яка має запаси вугілля, імпортує його з інших країн і, по суті, «знищує власні рудники». Вона запевнила, що буде приділяти галузі вуглевидобутку стільки уваги і ресурсів, скільки треба, щоб і вона розвивалася, і Україна була енергетично незалежною.

Лідер партії також зазначила, що ордени двох ступенів «Шахтарська слава», якими її нагородили шахтарі за часів прем'єрства, вона зберігає вдома як реліквію.

Юлія Володимирівна подякувала шахтарям за самовіддану працю і закликала «дочекатися приходу нової влади, яка поставить вугільну галузь на ноги».

Зустріч продовжувалася близько двох годин. До кандидата в президенти із своїми проханнями та побажаннями зверталися пенсіонери, приватні підприємці, депутати, мер міста Павлоград та медики. Зокрема завідувач хірургічним відділенням Павлоградської міської лікарні № 4 Віктор Браславець подякував Юлії Тимошенко за візит до шахтарського краю та зауважив, що «значна кількість медичних працівників підтримує її прагнення бути частиною європейської цивілізації, прагнення до миру в Україні».

На знак подяки гірники разом із Олексієм Борисенко подарували лідеру партії «Батьківщина» ікону Пресвятої Богородиці, а представники райради – картину із зображенням українських козаків та запросили Юлію Володимирівну приїжджати до Павлограду ще.