Вы здесь

У 2018 році більше 170 пенсіонерів скористувалися послугами зубопротезування

Останній тиждень вересня увесь світ відзначав Міжнародний день людей похилого віку. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства із 1991 року щорічно відзначає цей день. Не забули про людей похилого віку і в Павлограді, зокрема у міських поліклініках, терцентрах та лікарнях.

Так, 1 жовтня  у  приміщенні комунальної установи «Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» пройшов захід, під час якого заступник міського голови Олександр Радіонов привітав відпочиваючих відділення соціально-медичних послуг зі святом. Він вручив присутнім продовольчі набори.

Не залишається осторонь проблем людей похилого віку і колектив Павлоградської стоматологічної поліклініки. Так, в ортопедичному відділенні інвалідам та людям похилого віку надається безкоштовне зубопротезування. У 2017 році було запротезовано 171 особу на суму майже на 250 тисяч гривень, а за 8 місяців поточного року - 95 чоловік на 184 тисячі гривень. Про це повідомила завідувачка лікувального відділення № 2 Павлоградської стоматполіклініки, лікар-стоматолог-терапевт Олена Карпухіна.

Людям похилого віку з обмеженими фізичними можливостями стоматологічна допомога надається по місцю проживання. При цьому на 115 викликів, здійснених в 2018 році, 80 відсотків припадає на людей похилого віку.