Вы здесь

Хто керуватиме Павлоградським пологовим будинком

Сьогодні, 12 вересня, пройшов конкурс на заміщення посади головного лікаря КЗ «Павлоградський пологовий будинок «ДОР». В склад конкурсної комісії увійшли начальник міського відділу охорони здоров’я  Олена Герасименко, голова Конфедерації вільних профспілок України в Дніпропетровської області та організації шахтарів-інвалідів Микола Житник, голова Дніпропетровської обласної спілки інвалідів праці та постраждалих на виробництві «Мир» Олександр Бобков, представник Громадської ради при Павлоградському міськвиконкомі та голова БФ «Турбота» Наталя Уставицька, представники трудового колективу пологового будинку. Головуючою комісії була заступник міського голови Павлограда Олена Шуліка.

Так, останні 18 років пологовий будинок очолювала лікар-акушер-гінеколог та спеціаліст вищої категорії Наталя Куцевол. Вона також стала єдиною, хто подав свою кандидатуру на заміщення посади головного лікаря.

Лікар презентувала перед членами комісії звіт про діяльність свого закладу та плани його розвитку на майбутнє. Зокрема незабаром на базі пологового будинку буде відкритий перинатальний центр новонароджених, який буде оснащений сучасним обладнанням. Наталя Куцевол бере активну участь в розробці сучасної моделі фінансування закладу в умовах децентралізації, у проектах міні-грантів «Громада своїми руками», тощо.

Отже, конкурсна комісія її кандидатуру схвалила і рекомендуватиме міському голові назначити Наталю Куцевол на посаду головного лікаря закладу строком на 5 років. Він протягом місяця і підпише з лікарем договір у випадку свого позитивного рішення.

Однак, за вищеназвану кандидатку проголосували не всі члени комісії. Так, Микола Житник висказав від імені громади обурення та критичне зауваження з приводу того, що в пологовому будинку наразі занадто дорого народжувати, лікувати патології та й взагалі рівень обслуговування пацієнток не на найвищому рівні. Він голосував проти. Ще один член конкурсної комісії Олександр Бобков – утримався.