Вы здесь

У «Павлоградводоканалі» пояснили, чому з крану йшла неякісна вода (Результати опитування)

Починаючи із п’ятниці і по сьогодні в редакцію газети звернулася ціла купа мешканців в міста зі скаргами на неякісну питну воду, яка тече з кранів багатоповерхівок та будинків, приєднаних до централізованого водопостачання. У когось текла вода руда із характерним запахом хлору, у когось - коричнева, а у когось – взагалі чорна. Навіть журналісти редакції стали безпосередніми жертвами цієї ситуації, бо вони також є мешканцями Павлограда.

Газета вирішила на своїй сторінці у Фейсбуці провести відповідне опитування серед своїх читачів. І його результати нас зовсім не здивували. Отже, ми задали питання: Якої якості питна вода, яка сьогодні тече з вашого крану?.

Так, за варіант «прозора, але із запахом хлору, при кип'ятінні з'являтися рудий наліт» проголосували більшість користувачів, трішки менше - за варіант «цю воду я не вживаю, на ній нічого не варю», кілька десятків павлоградців проголосували за варіанти, що з крану тече, руда, жовта, чорна та брудна вода.

А деякі з учасників опитування навіть фото води у їх оселях прислали із зазначенням адреси. Це були мешканці і селища ім. 18 вересня, і ім. 40 років Жовтня, і Ливмашу, і Полігону, і ПШБ, тощо.

Ось, як ситуацію із поганою якістю води пояснив директор КП «Павлоградводоканал» Олександ Карпець: 

«За минулу добу міськвиконкомом отримано дуже багато скарг від павлоградців на те, що з кранів тече неякісна вода. Це питання також активно обговорюється у соцмережах. Проблема дійсно є. Причинами ситуації, що склалася на сьогодні, стала сукупність декількох факторів. По-перше, щороку наприкінці серпня  спостерігається погіршення якості води із за цвітіння води у річці Дніпро. По-друге, як вже неодноразово зазначалося, водопостачальні мережі міста зношені на 87% і труби зсередини, за багато років, вкриті шаром корозійних відкладень, які при проведенні ремонтних робіт відшаровуються та переносяться водою до споживачів. Сукупність цих факторів призвела до погіршення якості води в місті».

Він також зазначив, що наразі підприємством проводяться заходи по стабілізації ситуації. Комунальники обіцяють, що якісні показники води повинні прийти до норми протягом доби. Окрім того, за послуги водопостачання в цьому місяці буде здійснено перерахунок.

Фото сайту 5632.com.ua