Вы здесь

Молодь Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській патріотичній грі

У вересні на Черкащині молодь зі всієї України зіграє у рухливу та захоплюючу патріотичну гру «Січ: Сила і Честь». Її присвятять героям-захисникам України. Як приєднатися, розповіли в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
 

«Ми прагнемо популяризувати серед молоді здоровий спосіб життя та виховувати справжніх патріотів. Для цього і організовуємо гру «Січ: Сила і Честь». Вона цікава та рухлива. Змагання присвячуємо героям, які захищали і нині борються за незалежність України. Гра буде проходити в польових умовах. Учасники житимуть у наметовому таборі»,

- зазначили організатори гри.
 
Гра триватиме 4 дні. Учасники, яких поділять на дві команди, повинні будуть захистити свій прапор і отримати прапор противника. Переможе та команда, у якої на момент завершення гри буде 2 стяга.
 
Всеукраїнська патріотична гра «Січ: Сила і Честь» ім. братів Чучупак буде проходити 20-23 вересня 2018 року у Холодному Яру, Черкаська область.
 
Витрати на проживання та проїзд – за рахунок організаторів. До участі у грі запрошуються всі охочі віком від 16 до 25 років. Приєднатися можна до 9 вересня, заповнивши листа за адресою: npvmms@msms.gov.ua