Вы здесь

Як павлоградці можуть отримати безкоштовну путівку в санаторій?

Павлоградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області інформує, що починаючи з 1 січня 2018 року громадяни, які офіційно працюють, після перенесених захворювань і травм, а також після оперативних втручань, мають право на проходження безкоштовного відновлювального лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.
 
На відновлювальне лікування направляються громадяни із стаціонару за рекомендацією лікуючого лікаря та на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії. На період проходження відновлювального лікування видається листок непрацездатності.
 
За додатковою інформацією можна звертатись до лікаря або завідуючого відділенням лікувально-профілактичного закладу; Павлоградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області за телефонами: (05632)200253; моб. 0669532026.
 
Медична реабілітація у санаторно-курортних закладах проводиться за профілями:
 
- нейрореабілітація: підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них); підгострий період черепно-мозкових травм.
- м’язово-скелетна реабілітація: підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних); підгострий період опіків; ревматологічні захворювання.
- кардіо-пульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркта міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них); стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них); підгострий період після операцій на серці; підгострий період захворювань легень; підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу  гнійних процесів нетуберкульозного характеру; цукровий діабет.
- медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації; розлади по’вязані із споживанням їжі; неорганічні розлади сну; соматоформні розлади; неврастенія.
- реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після оперативних втручань на органах зору.
- реабілітація при порушені перебігу вагітності: ускладнена вагітність.
 - інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань  на органах травлення; підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів,   ударно-хвильової літотрипсії); підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.