Вы здесь

Де і коли у Павлограді буде перекритий рух автотранспорту?

Наступного тижня у Павлограді протягом трьох днів буде перекритий рух автотранспорту у центральній частині міста. Пов’язано це з проведенням урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора, Дня незалежності України та Дня шахтаря.

У вівторок, 21 серпня, з 16.45 до 19.00 буде перекритий район Соборної площі: вулиця Центральна (від вул. Г.Світличної  до вул. Шевченка) та вулиця Соборна (від Укрпошти до пров. Музейного) — під час репетиції Дня Державного Прапора, Дня незалежності України.

У четвер, 23 серпня, з 8.30 до 10.00 буде перекритий район Соборної площі: вулиця Центральна (від вул. Г.Світличної  до вул. Шевченка) та вулиця Соборна (від Укрпошти до пров. Музейного) – під час урочистості Дня Державного Прапора.

У четвер, 23 серпня, з 14.00 до 14.30 від  ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» — вул. Полтавської — вздовж вул. Соборної до вул. Центральної та від перехрестя (від міськвиконкому) вздовж вул. Центральної до Міського культурно-дозвільницького центру (супровід) – під час ходи почесних працівників ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

У четвер, 23 серпня, з 17.00 до 22.00 буде перекритий район Соборної площі: вулиця Центральна (від  вул. Г.Світличної  до вул. Шевченка) та вулиця Соборна (від Укрпошти до пров. Музейного) під час конкурсу «Шахтарські богатирські ігри».

У п’ятницю, 24 серпня,. з 9.45 до 10.10 буде перекритий рух автотранспорту по вул. Центральній від пам’ятника М. Хижняку до скверу ім. Шевченка (пам’ятник Т.Шевченку) (супровід) – під час Параду вишиванок до Дня незалежності України.