Вы здесь

В Павлограді оголошений конкурс на кращого підприємця

Виконавчим комітетом Павлоградської міської ради оголошується міський конкурс «Кращий підприємець м. Павлоград 2018 року». Конкурс проводиться в рамках реалізації міської Програми сприяння розвитку та підтримки підприємництва в м. Павлоград, відповідно до розпорядження міського голови.

Міський конкурс «Кращий підприємець» спрямований на виявлення найкращих представників підприємницьких структур, рекламування їх досягнень, створення сприятливого клімату для подальшого розвитку малого та середнього підприємництва в місті, підвищення соціальної відповідальності бізнесу. Про це повідомляє відділ розвитку
споживчого ринку та підприємництва.

Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності всіх форм власності, як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:
1. «Кращий підприємець – фізична особа у сфері виробництва»
2. «Кращий підприємець – фізична особа у сфері торгівлі»
3. «Кращий підприємець – фізична особа у сфері обслуговування»
4. «Краще мале підприємство у сфері виробництва»
5. «Краще мале підприємство у сфері торгівлі»
6. «Краще мале підприємство у сфері обслуговування»
7. «Кращий ресторатор міста»
8. «Краща підприємницька династія»
9. «Сумлінний платник податків».

Пропозиції для участі у Конкурсі надаються керівником підприємства і фізичними особами-підприємцями у вигляді ЗАЯВИ до організаційного комітету за адресою: м. Павлоград, вул.Соборна, 95. За більш детальнішою інформацією звертайтесь в виконком Павлоградської міськради відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва каб. 317, 316.

Контакти:

телефон: 20-04-80, тел.-факс: 20-62-86; e-mail: torg317@ukr.net ; Моб. телефон секретаря оргкомітету: 095-5673086 (Алла Олександрівна).