Вы здесь

До Дня міста у Павлограді відбудеться народно-обрядовий фестиваль «Павлоградський оберіг»

Наступного місяця, а саме у суботу 15 вересня, на вул. Соборній відбудеться міський народно-обрядовий фестиваль «Павлоградський оберіг», присвячений 234-й річниці з дня заснування міста Павлоград та 55-й річниці Західного Донбасу.
 
Фестиваль проводитиметься у рамках Програми соціального партнерства з компанією ДТЕК. Засновниками та організаторами  фестивалю є ДТЕК; Павлоградська міська рада; відділ культури Павлоградської міської ради; відділ освіти Павлоградської міської ради; КБУ «Міський культурно – дозвільницький центр».
 
Метою фестивалю є збереження та популяризація родинних звичаїв та традицій, зміцнення родинних цінностей, об’єднання мешканців Павлограда в єдину дружню родину, згуртування різних поколінь завдяки відродженню та розвитку української творчості,  розкриття родинних творчих талантів різного виду мистецтва та примноження культурно-мистецької спадщини рідного краю.
 
Завданнями фестивалю є виявлення та підтримка творчих родин, обдарованих вокалістів та колективів міста; відродження та пропаганда українського народного мистецтва, звичаїв, традицій та обрядів України; об’єднання талановитих і творчих особистостей у єдину родину заради миру та  злагоди на рідній землі. Відтворення  матеріальних та нематеріальних культурних цінностей родини.
 
Порядок та умови проведення фестивалю:
 
Фестиваль проводитиметься у Павлограді у День міста 15 вересня 2018 року  з 10.30 до 18.00  у творчих локаціях, розташованих по вул. Соборній.
 
У фестивалі візьмуть участь мешканці міста  різних вікових категорій, творчі колективи та родини, майстри декоративно-прикладної творчості, учні загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів міста, вихованці закладів культури і освіти  тощо.
 
Фестиваль проводитиметься за локаціями та номінаціями:
 
 «Родина – творчості перлина»  (обрядове дійство, виступи фольклорних,  вокальних, театральних та хореографічних колективів та солістів). Тривалість виступу  не повинна перевищувати 7-10 хвилин!
 
«Подвір’я творчого натхнення» (народне декоративно-прикладне мистецтво, образотворче мистецтво: писанкарство, вишивка, витинанка, художній розпис, ткацтво, лозоплетіння кераміка, різьблення, вироби з соломи, вироби з бісеру, лялькарство —  виставки та воркшопи);
 
«Креативні родинні інсталяції» (сучасне українське декоративно-прикладне мистецтво: декупаж, канзаші, печворк, фотомистецтво, миловаріння, вироби з солоного тіста, декоративні прикраси у національному — виставки, перфоменси та воркшопи);
 
«Родинна реліквія» (унікальні предмети, що належать родині або роду і передаються у спадок з покоління в покоління – виставки та презентації).
 
Під час фестивалю працюватиме локація «Родинні розваги».
 
Заявки на участь у фестивалі приймаються до 01 вересня 2018 року за формою (обов’язково у друкованому вигляді) за адресою: 
КБУ «Міський культурно – дозвільницький центр», вул. Центральна, 61, на e-mail: mkdc.pv@gmail.com.
 
Всі учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами, а переможці – подарунками.