Вы здесь

Павлоградські першокласники отримають нові підручники

Нового навчального року, який розпочнеться вже менш як за місяць, всі павлоградські першачки отримають нові підручники. Про це повідомила начальник відділу освіти міста Ірина Дем’яненко.
 
Окрім того, незабаром школа № 15 в рамках програми «Нова українська школа» отримає 96 новеньких одномісних парт для учнів молодших класів (з 1-го по 4-й класи). Кожна з цих парт буде регулюватися під зріст дитини. Кошти на нові учнівські столи було витрачено з міського бюджету. Також в цій школі для викладачів придбано ноутбук, принтер, сканер, мультимедійний проектор, дидактичний матеріал, для кабінету трудового навчання були закуплені нові меблі та сучасна електродуховка, завдяки якій діти зможуть навчатися готувати смачні страви, а потім брати участь у обласних та всеукраїнських конкурсах.
 
До того, в рамках вище згаданої програми для школи №6 буде придбано багатофункціональний принтер. 
 
Зазначимо, що на реалізацію реформи освіти в Україні державою передбачено 998,7 млн на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами та мобільними меблями, 163,818 млн – на придбання техніки для початкової школи, 386,5 млн – на підвищення кваліфікації вчителів, 48,349 млн – на навчально-методичну літературу для початкових класів та 272,382 млн грн – на підручники для 1-го класу. Також 48 млн 349,5 тис. передбачено на закупівлю навчально-методичної літератури для початкових класів.
 
Загалом у 2018 році для першачків держава надрукує більше 4 мільйонів підручників вартістю майже 200 тисяч гривень.