Вы здесь

На воді в районі міського пляжу зник молодий павлоградець (Оновлюється)

Вчора, 29 липня, близько 15 години 30 хвилин на центральному пляжі міста Павлоград в парку ім. 1 травня  20-річний (орієнтовно, дані встановлюються) місцевий мешканець пішов у воду купатися та не повернувся. Приблизно через 10 хвилин його почали шукати водолаз, рятувальники та медики.

На місце події виїхало одне відділення 27 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС під керівництвом  начальника чергової зміни Євгена Довгого для надання  допомоги КП «Аварійно-рятувальна водолазна станція м. Павлоград» у пошуках зниклого на воді. Про це повідомила прес-служба Павлоградського МРУ ДСНС.

Було  встановлено, що під час купання на центральному міському пляжі хлопець пірнув та зник під водою. Його намагалися врятувати двоє хлопців – 20 та 19 років.  Перший самостійно виплив на берег, а другий, коли пірнав у воді, сам відчув себе погано, почав кликати на допомогу та тонути. Він був врятований начальником КП «Аварійно-рятувальна водолазна станція м. Павлоград» Нестеренко В.В. Медична допомога обом хлопцям не надавалась - відмовилися.

За попередніми даними, зниклий хлопець розпивав алкоголь з вищеназваними друзями. Вони кажуть, що раніше він ніколи не пив,  а вчора вирішив спробувати алкоголь вперше.

Особовим складом спільно з працівниками водолазної станціі м. Павлоград» 29 липня було проведено обстеження берегової смуги  протяжністю орієнтовно 2 км та поверхні води на площі 24 тис. квадратних метрів. Станом на 19-00 год. 29.07.2018 р. пошукові роботи було призупинено, зниклого не виявлено.

Сьогодні, 30 липня, вранці пошукові роботи хлопця працівниками КП «Аварійно-рятувальна водолазна станція м. Павлоград» були  відновлені. Станом на 10.40 водолаз працював в районі готелю «Скриня» по течії річки. Сьогодні він обстежив вже 1 км  берегової смуги та поверхні води. Поки що зниклий хлопець не знайдений. 

Фото: Павлоград.dp.ua