Вы здесь

На літнє оздоровлення малих першотравенців з бюджету витратили 633 тис. грн.

Цього року у Першотравенську у першочерговому порядку було забезпечено відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Про це поінформувала завідуюча методичним кабінетом міського відділу освіти Світлана Сучкова.
 
Так, з 24 червня до 15 липня 35 дітей пільгових категорій були оздоровлені в дитячому таборі «Мрія» у Бердянську, на що з міського бюджету спрямовано 239 тис. грн. Також цього літа будуть охоплені послугами відпочинку: 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 5 дітей-інвалідів; 52 дитини з багатодітних і малозабезпечених сімей; 32 талановиті та обдаровані дитини; 9 дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб; 8 дітей загиблих воїнів та учасників АТО.
 
З 29 травня до 15 червня було організовано роботу п'яти таборів з денним перебуванням на базі шкіл міста, на що спрямовано 394 тис. грн. Цьогоріч табори відпочинку відвідали 433 дитини.
 
Граничний рівень вартості харчування в таборах з денним перебуванням складав до 26 грн на день. Безкоштовно харчувалися діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», згідно зі списками управління праці та соціального захисту населення; учні, батьки яких загинули або проходять військову службу в зоні проведення АТО; діти-інваліди; діти з особливими освітніми потребами, які відвідували класи з інклюзивною формою навчання. З 50 % знижкою було організовано харчування для дітей, батьки яких мають статус учасника бойових дій, ветерана війни – учасника війни; дітей, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи; дітей з багатодітних сімей; дітей, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.
 
Загалом протягом оздоровчого періоду в таборах забезпечено дотримання належного догляду за дітьми, режиму харчування, прогулянок, а також відповідну виховну, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу. Центром дитячої творчості «Надія» були організовані корисні та цікаві ігри, конкурси, квести тощо. Крім того, на базі пришкільних таборів діяли мовні групи, де діти мали можливість спілкуватися англійською мовою.
 
Загалом на організацію та проведення літньої оздоровчої кампанії в місті було використано 633 тис. грн з міського бюджету.