Вы здесь

Сервіс Helsi вже запрацював у Павлограді та Першотравенську

Завдяки цій програмі людина через комп`ютер чи телефон може дізнатись, хто її сімейний лікар, побачити його фото та дізнатися всю інформацію про нього. Відтепер долучитися до цієї системи можуть і мешканці нашого регіону.

Сервіс Helsi вже запрацював у Павлограді та Першотравенську, Покрові, Дніпрі тощо. Скористатися системою можуть поки ті люди, які вже підписали декларацію з лікарем. Усіх інших, в тому числі пенсіонерів, які не мають комп’ютерів, будуть записувати у чергу безпосередньо у реєстратурі медичного закладу. 
 
Щоб скористатися новою послугою, треба зайти на сайт helsi.me, обрати своє місто, амбулаторію, знайти свого лікаря та записатися до нього, тим паче, що для пацієнта відкритий графік роботи лікаря і він може бачити, на який час запис є або його немає.
 
Переваги нового сервісу для пацієнтів: безкоштовно, швидкий пошук і вибір лікаря, запис на прийом онлайн; відсутність черг; миттєві результати аналізів та доступ до призначень лікаря. В системі будуть створені особові кабінети пацієнтів, у яких зберігатимуться цифрові медичні карти, лабораторні аналізи та інша інформація щодо лікування та стану здоров’я людини. Доступ до віртуального кабінету матимуть лише пацієнт та сімейний лікар. У перспективі – приєднання до Helsi аптек, які видаватимуть пацієнту ліки за електронним рецептом.
 
Helsi.me дає багато зручних можливостей, у тому числі запис на прийом до лікаря через інтернет. Але ця послуга першотравенцям не в новину – вже понад рік вони успішно нею користуються за іншим посиланням (Reestratura.com). Особливо вподобали он-лайн запис до лікаря мами з малими дітьми. 
 
Наразі до системи поступово підключаються усі амбулаторії міст нашого регіону. 
 
До слова, в Україні до системи Helsi.me вже підключено 335 амбулаторій; 6500 лікарів; 80 поліклінік; щодня реєструється близько 16000 записів. 
 
Пацієнти, які не мають можливості чи поки що не користуються медичним інтернет-сервісом, як і раніше, приходитимуть за талонами до реєстратури. Картки там ще зберігають, але спеціалісти стверджують, що з часом вони теж стануть історією.