Вы здесь

Військова частина 3024 відзначила свій 70-річний ювілей (ФОТО, Відео)

Сьогодні, 13 липня, в клубі на території військової частини 3024 Національної гвардії України пройшли урочистості з нагоди її 70-річного ювілею. Службовці військової частини щодня охороняють спокій громадян та мир в наших оселях, а також виконують бойові завдання не тільки на території міста, а й в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Солдати в/ч 3024 охороняють два важливі та стратегічні державні об’єкти – Павлоградські хімічний та механічний заводи. Окрім виконання своїх безпосередніх військових обов’язків, нацгвардійці беруть активну участь у різноманітних спортивних змаганнях та у культурному житті міста, зокрема  у святкових заходах, проводять роботу з військово-патріотичного виховання молоді Павлограда, грають у військовому оркестрі. А ще в минулому році наша військова частина стала кращою в Україні за службову та бойову діяльність.

Як розповів під час урочистостей командир військової частини Віталій Ставенко за роки існування військова частина неодноразово займала перші місця за досягнення у бойовій підготовці. Із часу існування військовою частиною командували 10 командирів.

Бійці військової частини брали активну участь у військовій операції на Донбасі. І вже мають бойові втрати. Нагадаємо, 29 травня 2014 року у гвинтокрилі, збитому терористами, загинув службовець в/ч майор Віталій Курилович. Хвилиною мовчання присутні вшанували його пам’ять. Статус учасника бойових дій мають близько 150 військовослужбовців.  

Привітати військовослужбовців та своїх колег до святкової зали прийшли міський голова Павлограда Анатолій Вершина, голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук, представники народного депутата України Артура Мартовицького та депутата обласної ради Миколи Пономарчука, Дніпропетровської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України, військовий капелан Іван Луцків, ветерани військової служби та колишні працівники частини. Всі вони зачитали вітальні листи та презентували свої подарунки, зокрема два плазмові телевізори для організації дозвілля бійців.

Урочистості велися під музичний супровід військового оркестру в/ч 3024.

Під час урочистостей військовослужбовці були нагороджені різними відзнаками та подяками від керівництва військової частини та Головного управління Національної гвардії України. Деким бійцям були присвоєні чергові військові звання.

Після офіційної частини на гостей свята очікував концерт за участю творчих колективів військової частини та міста.