Вы здесь

У Павлограді продовжать співпрацювати з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ

Цього тижня, у середу 4 липня, у Павлограді відбулась зустріч представників міської влади з представниками німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та експертами компанії СDM . Про це повідомляє прес-служба Павлоградської міської ради.
 
У зв`язку зі сформованим економічним становищем в Україні, підтримка в проведенні капітальних ремонтів, оснащення новітнім медичним обладнанням та розвиток інфраструктури для надання допомоги у вирішенні найбільш гострих проблем для населення є дуже актуальною.
 
У склад делегації увійшли: проектний координатор Олексій Сьомак, фінансовий експерт CDM Тетяна Головко, національний експерт CDM Юрій Савко та інженер CDM Олексій Павлов. Метою візиту був огляд запропонованих об’єктів, надання експертної оцінки щодо відповідності їх задачам проекту, а також, надання допомоги у вирішенні найбільш актуальних проблем, з якими стикається місто та його громада через збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб зі східних областей. За результатами візиту буде надана експерта оцінка та відібраний один із запропонованих проектів від міста Павлограда.