Вы здесь

У Першотравенську з неремонтованої вулиці роблять вулицю «майбутнього»

Наразі у Першотравенську триває комплексна реконструкція вулиці Пушкіна. Зі старої та занедбаної вона має перетворитися на сучасну, добротно відремонтовану вулицю «майбутнього». Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міської ради.
 
Вже сьогодні вулицю Пушкіна не впізнати, тож городянам не терпиться побачити, якою вона стане після реконструкції. Старі аварійні дерева видалили з корінням, яке утворило жахливі бугри на асфальті. Ходити по таких тротуарах було вкрай незручно і небезпечно, особливо для літніх людей та батьків з дитячими колясками, а тим більш для людей з інвалідністю. Вже не треба боятись, що під час буревіїв комусь з перехожих на голову впаде старе гілля, чи пошкодить балкони і дахи будинків. Не стало на вулиці і тополь, які під час цвітіння дошкуляли пухом хворим на алергію. Які саме дерева згодом посадять на оновленій вулиці, наразі вирішується. В управлінні комунального господарства та майна лише зазначили, що це будуть вже великі саджанці 3-5 років.
 
На даний момент на вулиці встановлюються бордюри і готується основа пішохідної та проїжджої частин під укладання тротуарної плитки й асфальту.

«Тож маємо ще трішки потерпіти ремонтні незручності, аби в місті з`явилася перша по-справжньому сучасна вулиця. Вона має стати початком відліку від Першотравенська минулого до Першотравенська майбутнього»,

- йдеться у повідомленні.
 
На реалізацію цього проекту з обласного бюджету спрямовано 7,4 млн грн.