Вы здесь

У Павлоградському районі планують відремонтувати майже 40 тис. кв. м доріг

Цього року у Павлоградському районі за рахунок коштів бюджетів сільських рад планується відремонтувати 39,8 тис. кв. м доріг комунальної власності. 41 % від запланованого вже відремонтовано. Про це повідомив голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук. 
 
Інформація опублікована на офіційному сайті райдержадміністрації.

«З метою покращення експлуатаційного стану автомобільних доріг комунальної власності в поточному році за рахунок місцевих бюджетів сільських рад планується відремонтувати 39,8 тис. кв. м доріг комунальної власності, на що передбачається виділити 24613,55 тис. грн., з них на капітальний  ремонт – 22695,0 тис. грн. та на поточний ремонт  — 1918,6 тис. грн.»,

- повідомив Святослав Максимчук.
 
Станом на 13 червня цього року роботи по ремонту доріг комунальної власності за рахунок місцевих бюджетів виконані на суму 10310,98 тис. грн. загальний обсяг робіт – 16,7 тис. кв. м., що складає 41% від запланованого.
 
Відремонтованими дорогами вже можуть похвалитися мешканці сіл Богданівка (вул. Маяковського, вул. Піщана, вул. Соснова, вул. Українська); Нова Дача (вул. Лугова, вул. Озерна); Вербки (вул. Шевченка, вул. Горького, вул. Перемоги); Богуслав (вул. Соборна, вул. Першотравнева, пров. Шевченка).
 
До того, за рахунок коштів обласного бюджету в Павлоградському районі з початку  року здійснено капітальний ремонт доріг в с. Межиріч (пров. Дружби, вул. Сонячна); с. Булахівка (вул. Шевченка, вул. Сонячна, вул. Матросова, вул. Калинова); с. Троїцьке (вул. Пушкіна, пішохідні доріжки по вул. Центральній та вул. Молодіжній); у с. Привовчанське (вул. Перемоги); в с. Вербове (вул. Чкалова).