Вы здесь

Премія обласної ради вкотре знайшла своїх героїв

Вже завтра, 26 червня, 55 переможців отримають свої довгоочікувані винагороди. Цього разу на участь у Конкурсі надійшло 145 заявок. Серед них до онлайн голосування були допущені 135. Головне нововведення на цьому етапі - це запровадження роботи системи BankID. Головна мета - уникнути махінацій із «накруткою» голосів і максимально захистити прозорість даних. Тож за два тижні свій вибір зробили майже 27 000 осіб, які авторизувалися через захищену систему і проголосували за гідного, на їх думку, кандидата. Після цих етапів за результатами голосування на сайті  професійний склад журі з 95 претендентів обрав по 5 лідерів у кожній категорії. 

Саме вони стануть щасливими володарями головної винагороди Премії облради – 15 тис. грн. (сума без урахування податків).

Серед переможців, Олександра Землянська, лікар в Онкологічному диспансері. Щоденно рятує життя хворих за новітньою технологією, яка наразі працює тільки в Києві і в Дніпрі.

Артем Каверін - курсант Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх справ, який разом із батьком врятував трьох людей, що тонули.

Даша Шевченко –  щоденно допомагає хворим дітям, збирає кошти на обладнання для лікарень міста і області, голова Правління Біржі благодійності «ДоброДій»;

Андрій Сарвіра – організатор бізнесу для АТОвців, голова Асоціації ветеранів-підприємців, власник піццерії «Ветерано».

Серед 55 переможців і наша павлоградська активістка, громадська діячка, волонтер та працівник відділу культури Олександра Бєлєніннік. Вона отримає премію облради за внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху.

Та ще багато інших видатних волонтерів, науковців, спортсменів, екологів, вчителів, лікарів та інших.

Попереду на всіх преміантів чекає урочиста церемонія, привітання та вручення сертифікатів. Конкурс було започатковано минулого року головою облради Глібом Пригуновим. Завдяки цій ініціативі все більше молодих, соціально-активних і працьовитих мешканців Дніпропетровщини виходять на широкий загал. Адже головна мета Премії підтримати талановитих спеціалістів, попередити та припинити «відтік мізків» за кордон і заохотити до нових звершень. Матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. ( сума без урахування податків ) отримують за досягнення у різних сферах суспільного життя, успіхи у професійній діяльності та за активну участь у розбудові регіону.